Найперший чоловік з нетрадиційною орієнтацією був знайдений при розкопках в печері на території Чехії. Археологи датують смерть чоловіка 2900-2500 роками до н. е. — період пізнього кам'яного віку. А встановити сексуальну орієнтацію похованого вдалося з предметів, що оточували його в могилі і по положенню тіла.

Виявлений чоловічий скелет лежав на лівому боці, що характерно для поховання жінок, а голова була спрямована на захід – так в могили клали чоловіків. Разом з ним в могилі була знайдена домашнє начиння — глечики й горщики. Це традиційні супутники жінок в загробний світ.

Це не помилка чи випадковий збіг, так як відомо, що люди тих часів вважали похоронний ритуал дуже важливим.

Печерний чоловік гей був похований разом з глечиками, а не зброєю. Археологи не думають, що це була помилка чи збіг, враховуючи важливість, яку надавали похорону в той період.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Гроші змусять повернути державі: українців попередили В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

"З історії та етнології ми знаємо, що люди в той час ставилися до похоронним обрядів дуже серйозно, так що дуже малоймовірно, що поза небіжчика було помилкою", — говорить провідний дослідник Каміла Весинова. — "Набагато більш імовірно, що він був людина з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, гомосексуаліст або трансвестит".

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, знайдено найдавніший "сміттєпереробний завод" римлян.

Як повідомляв Знай. ua, під Львовом понівечили унікальний пам'ятник.

Також Знай. ua писав, що оспіваний у легендах "Храм Георгія" вдалося відкопати на забутих землях.