Як відомо, ідеологія Гітлера полягала в тому, щоб німецька раса була ідеально чистою. Для цього використовувалися найрізноманітніші методи. У нацистській Німеччині вводилися різні програми з підвищення народжуваності, причому участь у них могли тільки жінки, ідеально відповідали расовими принципами Третього Рейху.

Кохана Гітлера, архівне фото
Кохана Гітлера, архівне фото

Найвідоміша програма – Lebensborn, що в перекладі з німецької означає “Джерело життя”. Її суть полягала в тому, щоб расово чисті жінки спали з офіцерами СС, які у нацистській Німеччині вважалися елітою і майбутнім німецького народу. Матері-одиначки могли народжувати у спеціальних Будинках Матері, яких на території Німеччини було 13. Новонароджений міг залишитися в Будинку Дитини, яких за програмою відкрили 6.

Третій Рейх після пологів дбав про учасницях програми та їх дітей. Також заохочувалося і заміжжя жінок за батьками їх дітей. Батько мав право усиновити дитину, народжену за програмою Lebensborn. За 12 років дії програми, в загальній складності народилося більше 20 000 дітей, відповідних “арійським стандартам”.

Нагадаємо, "Зліпила" з Гітлера романтика і померла разом з ним — невідомі скелети з шафи Єви Браун.

Популярні новини зараз
Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Окупанти продовжують принижуватись перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще