Як відомо, досить давно ходила така думка, що жінка на кораблі – бути лиху. Багато моряків вірили в це незвичайне марновірство та намагалися не допускати дам на борт свого судна. Звідки це пішло – читайте в матеріалі.

Корабель, pxhere

Так, витоки цього марновірства необхідно шукати ще за часів епохи Великих географічних відкриттів. Саме в той самий час моряки змушені були місяці, якщо не роки, так би мовити "постити" на кораблях у своїх морських пригодах.

Через довге перебування в морі будь-яка поява жінки на борту корабля вносила велику смуту в ряди екіпажу, і тягла за собою нещадні бійки, жорсткі сварки та навіть взаємне винищення. Так би мовити, жінка була своєрідним яблуком розбрату для моряків. Таким чином, саме звідси "ростуть ноги" цього марновірства.

Корабель, pxhere

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що архівні фото українських медиків-стиляг оприлюднили в мережі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", радянський вчений Сергій Корольов ставив під сумнів необхідність відправляти жінку в космос.

Також "Знай.ua" писав, що для читачів склали топ-5 загадкових куточків планети, в яких особливо гостро відчувається містичне.