Люди здавна вірять у містичні сили, що правлять світом. За переказами, у деяких місцях потойбічне відчувається особливо гостро, саме тому їх намагаються обходити стороною, або й навпаки - використати як джерело надзвичайної могутності. "Знай.ua" розповідає про топ-5 загадкових куточків планети, в яких особливо гостро відчувається містичне.

Острів Повелья, Італія

Острів Повелья, Італія, фото Wikimedia Commons
Острів Повелья, Італія, фото Wikimedia Commons

Цей острів розташований у Венеціанській лагуні, до нього можна швидко і легко дістатись з Венеції. За місцевими легендами, кожна погана людина після смерті “прокидається” саме там, щоб потім бродити вічно примарою. Відомо, що Венеція часто використовувала цей острів як місце карантину моряків. Там є поховання померлих від чуми, прокази, а також божевільних, які проживали у психічній лікарні на початку 20 століття. Туристи люблять цей острів через атмосферу, а самотні зламані люди приїздять, щоб зробити самогубство.

Маяк на острові Фланнан, Шотландія

Маяк на острові Фланнан, Шотландія, фото Wikimedia Commons
Маяк на острові Фланнан, Шотландія, фото Wikimedia Commons

Маяк зберігся у чудовому стані, тому тут регулярно проводять екскурсії. Місце приваблює любителів містики, тому що у 1900 році безвісти зникли три наглядачі маяка. Було знайдено щоденник одного з них, в якому був запис: "За свої 20 років я вперше бачу такий сильний вітер". Після цього, згідно з записом, чоловіки почали молотись. Найцікавішим є той факт, що ніхто з місцевого населення або на кораблях, які були тоді в морі недалеко від маяка, ніякого вітру не помітив, лише штиль.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Острів Пасхи

Острів територіально належить Чилі, проте закинутий в океані. На ньому розташовано близько тисячі статуй гігантів, чиї обличчя дивляться в небо. Ніхто не розуміє, хто був автором цих статуй, чому вони розташовані так, як розташовані, якою технікою користувались майстри при виготовленні цих “чоловічків”. За деякими переказами, у цих скульптурах живе душа бога.

Острів покинутих ляльок

Острів ляльок, фото Wikimedia Commons
Острів ляльок, фото Wikimedia Commons

Найстрашніше місце у Мексиці, яке, втім, дуже популярне серед туристів. На острів можна попасти лише човном. На ньому з усіх гілок звисають різноманітні пошкоджені ляльки. За легендою один чоловік мандрував цією територією, коли побачив як тоне маленька дівчинка. Він не зміг її врятувати, проте знайшов її ляльку. Після цього він почав колекціонувати ляльок і розвішувати їх. На початку цього століття його змило паводком.

Цвинтар Проклятих, Канзас

Місцеві люди вважають, що на цьому цвинтарі захоронено відьму, яку кохав сам диявол. Щороку на Хелловін саме тут відкриваються ворота Пекла, з яких виходить Сатана, щоб нанести візит своїй коханій. Відвідуючи цей цвинтар, можна почути шепіт і дотики рук.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше київська відьма розповіла про містичні місця: люди найчастіше пропадають.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Найстрашніші та наймістичніші місця у Києві: де небезпечно блукати одному.

Також "Знай.ua" писав, Наймістичніші місця України, де можна знімати фільми жахів: долина привидів, ставка Гітлера та цвинтар з вампіром.