Вчені стверджують, що згідно результатів останніх досліджень, стародавнє поселення Тель Абу-Хурейра було знищеним в результаті падіння космічного об'єкту, такого як комета або астероїд, близько 13 тисяч років тому.

Про це повідомляє видання New York Post.

До такого висновку дійшли вчені Університету Каліфорнії у Санта-Барбарі.

Науковці дослідили фрагменти скла, які були знайдені при розкопках. Згідно до їх дослідження, такі об'єкти могли бути створеними лише за температури більше 2200 градусів Цельсія, що було недосяжно для тодішнього рівня розвитку ремесел.Саме тому вчені припускають, що утворення скластало наслідком "атаки" з космосу.

Падіння астероїдів, фото pxhere
Падіння астероїдів, фото pxhere

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати 900 грн державної допомоги: платитимуть до 20-го числа Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що
Показати ще

Вчені зазначають, що гіпотеза з падінням комети є більш вірогідною ніж астероїду: характер геологічних утворень говорить скоріше про падіння низки решток космічного тіла, аніж єдиного великого об'єкту.

Тель Абу-Хурейра - одне з найдавніших відомих поселень людини. Протомісто було розташоване у долині річки Євфрат на території сучасної Сирії. Варто зазначити, що місце розкопок було затоплене при будівництві дамби.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше у Сонце на величезній швидкості врізалася комета, закінчилося смертю: відео.

Як повідомляв портал "Знай.ua", над Землею пролетіла рідкісна смарагдова комета.

Також "Знай.ua" писав про холодне серце комети і масове знищення: причина появи Землі зламала мозок вченим.