Самобутня історія Кубані і кубанських козаків має прямий зв'язок із Запорізьким козацтвом, але багато років репресувалася і русифікувалась російською імперією, а незабаром Радянським союзом і самою Росією. Мало хто знає, але зараз на території Кубані проживає багато людей з українськими коренями – близько двох третин всього населення краю. Звичайно ж російські пропагандистські ЗМІ називають Кубань історичною територією Росії, а місцеве козацтво – російським. Українську мову в цій частині прозвали "балачкою" і "південним акцентом російської мови", відповідно у місцевих школах її не вивчають.

Ну і звичайно, населення Кубані з "промитими телевізором мізками" свято вірить у свою російськість. У 2014 році деякі "кубанські козаки" навіть брали участь у захопленні Донбасу і окупації Росією Криму. Ось що значить русифікація, яку ніхто не обмежує. 100 років тому у Паризькій мирній конференції брали участь представники об'єднаної УНР та ЗУНР. Тоді на офіційній політичній карті України, яку використовували на цій конференції, кордони України містили не тільки Південну Буковину, Закарпаття, південь Білорусі і Крим, але і всю Кубань. Тому що Кубань – це Україна.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Кубань повернули Україні – "переможний" мультик в ефірі росТБ звів з розуму путіноїдов.

Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Такого в Україні ще не було: долар "підскочив" до максимальної позначки Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що окупанти перетворили Кримський міст в секретну базу.

Також портал "Знай.ua" писав, що міст Путіна вирішив "втекти" з анексованого Криму.