Археологи виявили 83 давніх поховання. Під час розкопок у Єгипті, провінції Дакахлія археологічна група виявила десятки давніх похованнь в ході розкопок в районі Умм аль-Хальджай.

Про це йдеться у повідомленні на сайті міністерства у справах пам'яток старовини країни.

Розкопки, фото з сайту міністерства

За словами глави Вищої ради у справах старожитностей Мустафа аль-Вазірі, 80 з виявлених поховань відносяться до періоду першої половини четвертого тисячоліття до нашої ери.

Він зазначив, що ці поховання були зроблені у формі овальних ям, в них були знайдені глиняні труни і різний посуд. Відзначається, що глиняні могили цієї доби вперше знайдені в Дакахлії.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити За чоловіків візьмуться спецкомісії: кого перевірять відразу Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще

Розкопки, фото з сайту міністерства

Археологи найближчим часом очікують виявити нові поховання і сліди стародавньої цивілізації, аби скласти пазл повністю. У світі науки завжди щиро радіють, коли знаходять нові докази існування стародавніх цивілізацій, адже це дозволяє відстежити етапи життя наших предків.