Археологи відшукали храм з Ковчегом Завіту, який став місцем зберігання скрижалей з 10 заповідями. Виявлену в Ізраїлі давню духовну обитель побудували в XII столітті до нашої ери. Храм знаходиться в 16 км від Єрусалиму.

Виявлений вченими поблизу Єрусалиму храм являє собою прямокутну споруду з товстими стінами, яка розташована на відстані від інших будинків. Експертів вважають, що таке розміщення є ознакою ритуального місця. Крім храму, археологи натрапили на два масивних валуни з виїмками. Вчені припускають, що у минулому люди використовували ці камені для здійснення жертвопринесень.

Скрижалі, фото: temaretik.com
Скрижалі, фото: temaretik.com

Раніше в Ізраїлі у жертву приносили тварин, щоб задобрити Бога. Археологи дізналися про ритуальну споруду завдяки опису в Біблії. У стародавньому храмі також виявили уламки керамічного посуду, ємність для зберігання оливкової олії чи вина і кістки тварин, що може підтверджувати версію про жертвопринесення.

Ковчег Заповіту є найбільшою єврейською святинею, в якій зберігалися скрижалі з 10 заповідями, даними Богом Мойсею. В скрижалях даються моральні настанови людям.

Популярні новини зараз
До 500 гривень повернеться на картку: ПриватБанк порадував приємним сюрпризом В Україні почнуть готувати школярів до реального життя: скасовують 11-річку та змінюють предмети Доведеться працювати або жебракувати: 60-річні українці можуть залишитися без пенсії Стажу більше 35 років, а пенсії – копійки: українцям пояснили, чому так
Показати ще

Нагадаємо, раніше археологи знайшли найдавніший наскельний малюнок, побачене ошелешило

Як повідомляв портал "Знай.ua", пили кров динозаврів: вчені виявили личинки доісторичних кровожерливих паразитів

Також "Знай.ua" писав, мурахи-зомбі, рослини-паразити і невідомі племена: у джунглях Амазонки знайшли рештки загадкової цивілізації