Як і сьогодні, сто років тому очільники галицьких міст мали важливе завдання і велику проблему - брукування та ремонт вулиць.

Грошей у міських скарбницях, як і сьогодні, бракувало, влада просила допомоги у повітового староства та намісництва.

Перша світова війна вулиць у містах, звичайно, не покращила, тож у 20-30-х рр. ХХ ст. ремонт доріг залишився великою проблемою для міської влади.

До вашої уваги фотопідбірка світлин, зроблених в роки Першої світової війни в населених пунктах на території Галичини.

Популярні новини зараз
ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Та все ж очільники галицьких міст та сіл вишукували способи проведення ремонту доріг та прокладання бруківки, чим підтвердили вислів – якщо хочеш щось зробити – шукаєш можливість, а якщо не хочеш– вигадуєш причину.

Однією з таких можливостей було прийняття керівниками галицьких міст спеціальних правил дотримання чистоти і порядку на майданах, вулицях і тротуарах, які зобов'язували власників нерухомості відповідали за чистоту тротуару і частину дороги, що прилягають до їхньої власності.

А для того, щоб вимощені дороги в майбутньому були міцними, магістрати проводили навіть підрахунок возів, які їздили по вулицях.

А ось так ремонтують дороги на Галичині в наш час: