Донині археологи знаходять малюнки і скульптури найдавніших богів, і деякі артефакти виглядають жахливо страшно і здаються нереальними.

Королева ночі

Регіон Месопотамії між річками Тигр і Євфрат був одним із перших місць, де протягом тисячоріч процвітала цивілізація. В 1920-х роках тут знайшли глиняну табличку XIX – XVII століть до нашої ери.

У центрі таблички зображена гола, крилата жінка, стрункі ноги якої закінчуються пазуристими лапами, які тримають двох левів. Поруч з ними - пара сов з химерно витягнутими лапами.

Популярні новини зараз
Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає З інших беруть пару тисяч: кому з українців задарма встановлять двозонні електролічильники
Показати ще

Сьогодні цей артефакт, відомий як "Королева ночі". Достеменно не відомо, але вчені припускають, що це Інанна (вона ж Іштар) - "королева небес" і богиня любові, сексу і війни.

Таурт

Єгипет славиться богами-тваринами. Таурт була давньоєгипетською богинею – покровителькою вагітних жінок, породіль та новонароджених.

Її зображували прямоходячою, але при цьому у богині було тіло і голова бегемота, спина крокодила і кігті кішки. Її страшний погляд відганяв злих духів.

Міктлантекутлі

Страшні боги ацтеків вимагали людських жертвоприношень. Деякі з зображень досить тривожні. Одним з найстрашніших є бог смерті Міктлантекутлі, який правив підземним світом.

Зазвичай зображували у вигляді закривавленого кістяка або людини із зубастим черепом замість голови, що поглинає душі померлих. Великі очі Міктлантекутлі допомагали йому бачити в непроглядній пітьмі його царства.

Кельтські голови

Подібні кельтські голови зустрічаються по всій Європі. Їх знаходили в річках, просто закопаними в землю або навіть в християнських церквах.

Кельтська голова, знайдена в Корлек Хілл (Ірландія), є одним з найбільш інтригуючих прикладів. Біля цього каменя не одне, а цілих три обличчя, що дивляться в різних напрямках.

Кожна особа має подібний вираз і опуклі очі. Деякі вважають, що це символізує всевидючого бога.

Маска Шіутекутлі

Шіутекутлі був ацтекським богом вогню і загробного життя. Він також був відомий як Бірюзовий Господь, тому ацтеки часто використовували цей матеріал у зображеннях цього бога. У Британському музеї є страшна маска, яка символізує Шіутекутлі.

Зроблена з дерева і покрита тонкою мозаїкою з бірюзи, маска лякає відвідувачів своїми перламутровими очима і зубами з ракушек.

Нагадаємо, українські археологи зробили сенсаційне відкриття на рідній землі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", ніде кішку не шанували так, як у Стародавньому Єгипті.

Також "Знай.uа" писав, як єгиптяни поклонялися богу з головою рептилії і навіщо їм тисячі мумій крокодилів.