У неділю, 23 вересня, відзначається народне свято Петро і Павло Горобинники (10 вересня – дата за старим стилем). Ще в цей день горобина святкує свій день народження, а її ягоди, завдяки швидкому похолоданню, стають солодкими. Також православні віряни за церковним календарем згадують Святителів Петра і Павла, єпископів Нікейських.

Петро і Павло Горобинники 23 вересня: історія свята

В роки царювання імператора Лева III Ісавра Візантійська імперія вступила в сутичку з іконоборцями. У той час на захист християнства і «війну» з послідовниками язичництва встав святий Петро з Нікеї, який зазнав багато страждань і через це трагічно помер.

Святителі Петро і Павло

При цьому про життя святителя Павла, на жаль, не збереглося жодних відомостей в історії. Достеменно відомо тільки про першу згадку його імені в пролозі греків ХІ століття «Петровом».

Петро і Павло Горобинники 23 вересня: традиції свята

Традиційно в цей день наші пращури розвішували горобину під дахом будинку, щоб гарненько її пров'ялити і надати їй більше солодкого присмаку. Також таким способом на Київській Русі намагалися захистити приміщення від прояву зла і нечистої сили. В той же час не всі ягоди збирали, частину залишали на гілках дерев, щоб звірі і птахи могли поласувати ними.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Крім того, на Петра і Павла слов'яни починали варити горобиновий квас, який допомагає в боротьбі з застудою і володіє жарознижуючими і проносними властивостями. А одним з улюблених алкогольних напоїв на Русі була настоянка горобини на горілці, яку роблять і сьогодні. Так, перебрані очищені і залиті в пляшки ягоди прибирають в тепле місце на два місяці і не забувають струшувати один раз на тиждень. До зими, за умови дотримання технології, смачна настоянка буде готова до вживання.

Горобину використовують не тільки для приготування напоїв. Якщо у людини болять груди, вона мучиться безсонням або їй не вистачає повітря, то необхідно взяти гілочку горобини та окреслити навколо себе коло – тоді всі злі сили зникнуть, і відразу настане полегшення. У цьому були переконані наші предки.

В цей день православні моляться Петру і Павлу, просять про допомогу холодною зимою. Також слов'яни судили по горобині і про те, якими будуть наступні місяці. Велика кількість ягід віщувала сиру осінь і сувору зиму.