Клеопатра, була не тільки великою царицею, але і спокусницею.

Клеопатра стала остання з фараонів і була перша з жінок-політиків. Вона володіла навичками дипломатії. Добре розбиралася в математиці і політології.

Цариця мала все, що хотіла - любов, владу, багатство, престиж. Тому що знала хитрість: мету досягти легше, якщо її "обдурити".

Клеопатра завжди прагнула бути тільки поруч з переможцями. Свою царську натуру Клеопатра завжди ставила понад усе.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

Багато істориків сходяться на думці, що єгипетська цариця не була красунею і що цілей своїх вона добивалася за допомогою численних хитрих прийомів. Була Клеопатра красунею чи ні, ми не дізнаємося, але її вміння зачаровувати чоловіків незаперечне.

Ми розповімо про 7 головних секретів Клеопатри, якими можуть скористатися навіть сучасні жінки.

1.Інтеллект

У 18 років Клеопатра сіла на престол. Але домоглася вона його шляхом цілої низки складних ходів, ретельно продуманих, юною дівчиною, наперед.
Якщо бажаєте досягти когось або чогось, необхідно весь час вибудовувати в голові можливі події, прораховувати кроки, промовляти діалоги.

2. Ефектна поява

У ті давні часи вона вже знала, що таке самопіар і вміла правильно себе подати. Віртуозно орудуючи тими прийомами, що "винайшли" лише через багато століть тому. Безумовно, живи Клеопатра в наші дні, вона, без сумніву, добилася б не менших висот, ніж в стародавньому Єгипті.

Так, цариця прекрасно розуміла, наскільки важливо перше враження.

Слабка, безпорадна, переслідувана ворогами, вона несподівано з'явилася у ніг Цезаря, виринувши з тюка зі строкатою тканиною. З одного боку - це був вимушений захід. Клеопатру дійсно переслідували, і потрапити до потенційного захисника вона могла тільки хитрим способом.

З іншого боку - Клеопатра майстерно повернула ситуацію на свою користь і зуміла відразу ж "зачепити" того, чиє розташування було їй необхідно.

3. Секрети насолоди

Клеопатра знала багато про любовні ігри і володіла безліччю прийомів, які не соромилася використовувати. Вона точно знала, в який момент слід повністю віддатися пристрастям, а в якій - заінтригувати.

4. Почуття гумору

Як виявилося, Клеопатра мала дивовижне почуття гумору і з легкістю перевтілювалася з вмілої гарячої коханки в веселу співучасницю у всіляких витівках. До слова, вона обожнювала проводити час в різних закладах, де можна випити і від душі потанцювати.

5. Ніякого негативу

Клеопатра не могла собі дозволити асоціюватися у коханця з чимось негативним.

Цариця з легкістю одружила на собі Антонія, хоча Антоній був одружений на прекрасній і гідної римлянці Октавії.

У Антонія, як і у багатьох чоловіків, часто були перепади настрою: від прекрасного до похмурого. Так ось, Клеопатра зникала з його очей в той момент, коли він гнівався.

Далі, почекавши відповідний момент, вона з'являлася з похвалою або розрадою. Таким чином, Клеопатра не потрапляла "під гарячу руку" і асоціювалася з радістю, гармонією і заспокоєнням.

6. Ризик

Сміливість - невід'ємна риса привабливою Клеопатри. Для одних вона була гордою неприступною царицею, що вимагає до себе відповідного ставлення. Для інших - сміливою союзницею.

Наприклад, в історії з Антонієм вона справді пішла на ризик. І провернула геніальний спектакль. Клеопатра рішуче відкинула вимогу Антонія з'явиться до його двору.

Але коли цариця прислала відповідь запрошення і влаштувала ефектну зустріч, Антоній не зміг не закохатися в цю рішучу жінку, яка не схилилася, але проявила істинно-царський увагу.

Так в сутінках, під звуки найніжнішої музики до Антонія приплив величезний корабель з дорогоцінної деревини під червоними вітрилами, який виділяв фантастичні пахощі. Коли Антоній прийшов до тями від потрясіння, на судні запалилася чудова ілюмінація. І в цей момент він зрозумів, хто з них двох головний і великий.

7. Неповторність

Клеопатра завжди сама винаходила події в своєму житті і прагнула у всьому бути оригінальною і ні на кого не схожою.

Так цариця заманила до себе в Олександрію Марка Антонія в той момент, коли море було закрито для навігації - тому він не міг повернутися в Рим.

Дванадцять днів провів Марк Антоній у Клеопатри, і кожен день вона придумувала для нього найвишуканіші насолоди. Зачарований Антоній поступово забував свою Октавію - такий був план Клеопатри.

Нагадаємо, магічні секрети краси Клеопатри, якими користуються і в наші дні.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Верхньому Єгипті археологам вдалося виявити дві унікальні стародавні реліквії, які датуються часом життя царя Птолемея V Епіфана і Клеопатри.

Також "Знай.uа" писав, найцікавіші факти із життя Клеопатри, про які мало хто знає.