1. Письменник Чарльз Діккенс завжди спав обличчям на північ. Він вважав, що цей бзік вдосконалить його письменницький талант.

2. У Китаї є три найзнаменитіших імені: Ісус Христос, Річард Ніксон і Елвіс Преслі.

3. Юлій Цезар почав носити лавровий вінок на голові для того, щоб приховати випадання волосся.

4. Джордж Вашингтон є єдиною людиною, в день народження якої люди з усіх американських штатів отримують вихідний.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

5. Альберту Ейнштейну одного разу запропонували стати президентом Ізраїлю. Він відмовився, заявивши, що навряд чи зможе вирішувати справи державного масштабу.

6. Після смерті Альберта Ейнштейна, разом з ним померли його останні слова, оскільки медсестра, яка на той момент була поруч, не розуміла по-німецьки.

7. Англійська королева Анна (1665-1714) пережила всіх своїх дітей. А їх у неї було 17.

8. Один з весільних подарунків королеви Вікторії представляв собою шматок сиру, вагою в півтонни і діаметром у три метри.

9. Ісаак Ньютон був одержимий окультними і надприродними ідеями.

10. Леді Астор одного разу сказала Вінстону Черчиллю: "Якщо б Ви були моїм чоловіком, я підсипала б Вам у каву отруту", на що він відповів: "якби Ви були моєю дружиною, я б її випив".

11. Наполеон Бонапарт придумав державний прапор Італії.

Нагадаємо, римський імператор Нерон, мабуть, найскандальніший правитель в історії. Його ім'я стало синонімом зла, розпусти і декадансу.

Нерон увійшов у світову історію як божевільний тиран. Втім, історики впевнені, що навколо його імені сьогодні дуже багато брехні. Наприклад, він ніколи не грав на скрипці, у той час, поки горів Рим, тому що цей інструмент ще не був винайдений.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", багато хто знайомий із захоплюючим романом Дюма про пригоди мушкетерів і доблесного д’Артаньяна. Але мало хто знайомий з реальною історією. Яка як виявилося не менш цікава.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що приховує місто мертвих в Єгипті.