Дивно, сучасна людина вже підкорює космічні простори, хоча досі не змогла до кінця дослідити власну Землю. Ми підготували для вас добірку "білих плям" нашої планети, які так і залишилися недослідженими загадками для людства.

Острів Гренландія

Через віддаленість та суворий клімат північного острова, людям так і не вдалося вивчити це місце. Постійні морози і наявність льодового "щита", що покриває поверхню Гренландії більш ніж на 80 відсотків, залишають острів загадкою для людства.

Ліси Амазонії

Найнепрохідніші ліси планети так і не дозволили картографам намалювати точну схему прилеглих до Амазонки територій. Що найстрашніше, в нетрях заростей мешкають дикі племена,які поняття не мають про зовнішню цивілізацію.

Популярні новини зараз
"Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Папуа – Нова Гвінея

Вивчити повністю частину острова Нової Гвінеї, неможливо по причині присутності диких і часом кровожерливих папуасів. Здається, тубільці, як тубільці, однак ці не проти попрактикуватися в канібалізмі.

Гірські піки Ганкар Пунсум

Лише професійні альпіністи здатні піднятися на вершини Тибету і досліджувати їх. Так як Китай, Тибет і Бутан так і не змогли розібратися, кому належать гори, скелелази досі очікують дозволу на дослідження.

Глибоководна Маріанська западина

Марсіанський жолоб настільки глибокий, що навіть важко уявити. Наукові світила ще не змогли винайти спосіб розкрити таємницю Маріанської западини. Одним з першопрохідців став режисер Джеймс Кемерон. Використовуючи глибоководний батискаф, йому вдалося "добути" з лякаючого мороку дивовижних морських істот і зняти на камеру кількох тамтешніх "мешканців".

Нагадаємо, що ми зробили підбірку найкрасивіших і мальовничих трас планети, за яким прокотиться з музикою і вітерцем було б одним задоволенням.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", пустеля Ваді Рам - саме те місце, де знімався фільм "Марсіанин". Місцеві пейзажі тут набагато більше нагадують ландшафт червоної планети, ніж земної поверхні.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про румунське село, де не буває злочинів.