Палеонтологи на півдні Африки знайшли фрагменти стародавніх смажених коренеплодів. Вчені вважають, що їх вік може досягати близько 170 тисяч років.

Вчені виявили десяток кусків вугілля серед попелу в 2016 році в африканській пефере в Бордер. Так, вони ідентифікували фрагменти коренеплоду, так званої африканської картоплі, яку в сучасному світі застосовують в медицині.

Археологи
Археологи
Warwickshire County Council

Так, вчені припускають, що стародавні люди їли таку картоплю, але з білим корінням. Однак деякі вчені вважають, що дані спостереження про їжу можуть бути перекручені, так як зазвичай залишки рослин не зберігаються стільки часу.

Нагадаємо, у Мексиці знайшли секретний палац стародавніх майя.

Популярні новини зараз
Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Українська ППО знайшла "протиотруту" від іранських "Шахедів", у Залужного заспокоїли населення: "За ними полюють" Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як повідомляв Знай. ua, корабль-невидимка з'явився світу через століття, фото красеня.

Також Знай. ua писав, що стародавні гренландські мумії підказали людству страшну хворобу.