Зима, а особливо останні її місяці, небезпечні людям безліччю захворювань. У наш час більшість людей не можуть навіть на кілька днів змінити ритм свого життя, що звичайно загрожує проблемами.

Про це розповів кандидат медичних наук Іван Коновалов. Він закликав людей припинити переносити хвороби "на ногах", адже це небезпечно.

Справа в тому, що фізичне чи інтелектуальне навантаження при грипі призводить до серйозних ускладнень хвороби. Під час грипу дуже важливо дотримуватися постільного режиму, і лікарі не просто так це кажуть.

Щеплення від грипу, фото: кадр з відео
Щеплення від грипу, фото: кадр з відео

Навіть якщо ви працюєте віддалено, то найкраще взяти відгул, адже організм повністю ослаблений.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

"Багато людей, які переносять інфекції не зовсім здорово з погляду реабілітації, можуть отримувати різні порушення, у тому числі з боку судинної системи. Наприклад, у них може розвинутись гіпертонія, якої раніше не було", - розповів експерт.

Застуда, фото: Unian
Застуда, фото: Unian

До речі, за словами фахівця, величезна кількість людей вважають, що інтелектуальна робота зовсім не впливає на ваш стан, тому що там не потрібно фізичного навантаження, але це не так. Це теж повністю виснажує організм, і вам знадобиться більше часу, щоб відновитися.

Головний мозок один із найбільших споживачів корисних речовин в організмі, і він залежить від роботи судинної системи, яка при хворобах дуже вразлива.

Хвороба. Фото: скрін youtube
Хвороба. Фото: скрін youtube

Як швидко і легко позбутися слідів дезодоранту на одязі: потрібні кошти знайдуться в кожному будинку

Раніше повідомлялося, що забудьте про молоко та воду: на чому ще можна варити крупи - несподівані альтернативи

Також, як відмити пластикові контейнери для їжі за допомогою копійчаного засобу: є у кожної господині