Багато хто з нас стикається з подібною проблемою, а можливо, саме вона і привела тебе сюди до нас. Дорогий читачу, у нас є чудовий матеріал про те, як впоратися із засміченням у каналізаційній системі. Цей сморід та загадкові об'єкти в трубі більше не будуть проблемою та головним болем.

Є кілька дуже ефективних способів подолати цю неприємну проблему, і при цьому не потрібно купувати хімію, яку рекламують щодня по телебаченню.

Про те, чим можна розчинити засмічення у каналізації, розповів один із українських блогерів, який часто ділиться корисними побутовими порадами у мережі YouTube.

Раковина. Фото: скрін youtube
Раковина. Фото: скрін youtube

Чим розчинити засмічення в каналізації?

Гаряча вода із сіллю

Цей спосіб добре підходить для руйнування органічних відкладень. Закип'ятіть воду і додайте сіль, потім вилийте отриманий розчин засмічену трубу. Повторюйте процедуру кілька разів, щоб досягти кращого результату.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат
Показати ще

Каналізація, скріншот: YouTube
Каналізація, скріншот: YouTube

Сода та оцет

Суміш соди та оцту може розчинити жирові пробки та легкі засмічення. Посипте соду в трубу, акуратно додайте оцет. Реакція, що утворилася, допоможе зруйнувати пробку. Після цього можна залити гарячою водою.

Ремонт каналізації. Фоnо: Youtube
Ремонт каналізації. Фоnо: Youtube

Окріп з лимонною кислотою

Кип'ятіть воду і додайте|добавляйте| трохи лимонної кислоти. Цей метод добре справляється з органічними відкладеннями та допомагає усунути неприємний запах.

Нагадаємо, що робити, якщо гриби гірчать після приготування: золоті поради, завдяки яким "улов" буде ідеальним.

Раніше повідомлялося, просто і бюджетно: кошти, які допоможуть прибрати бруд та плісняву на швах між плиткою.

Також, всього 1 хвилина і спатимете без задніх ніг: лікар розповів, як швидко подолати безсоння за допомогою дихання.