Макіяж присутній у повсякденному житті багатьох жінок, але його ще потрібно вміти правильно наносити. Одна маленька помилка здатна додати віку, а цього точно ніхто не хоче.

Візажист розповіла, якої поширеної помилки в макіяжі припускаються багато жінок. Щоб виглядати молодшим і свіжим, потрібно терміново про неї забути і в жодному разі не повторювати.

Макіяж, фото marieclaire
Макіяж, фото marieclaire

Для деяких макіяж служить не лише прикрасою, а й способом приховати зморшки та інші вікові зміни. Незначні дрібниці можуть зіпсувати весь зовнішній вигляд та підкреслити недоліки.

Майстер із перманентного макіяжу та мікроблейдингу Карен Беттс назвала неправильну техніку, яка візуально додає вік.

Популярні новини зараз
У МОЗ заспокоїли українців на рахунок е-рецептів: в аптеки бігти не потрібно Головне за ніч, 1 квітня: капуста наздоганяє цибулю в ціні, таємниця коханого чоловіка Мишина розкрита, а в е-рецепті є секрети Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

Жіночий макіяж, фото psychologies
Жіночий макіяж, фото psychologies

Яка помилка у макіяжі старить жінок

Йдеться про підводку для очей. Саме цього потрібно уникати зрілим жінкам. Якщо ви хочете підкреслити очі, слід малювати тонко, без грубих і товстих ліній.

"Часто жінки замість акуратної тоненької лінії малюють грубішу, що в кінцевому підсумку виглядає не дуже красиво. А все тому, що наносити підводку складно. Багато хто з нас робить чорну лінію вдвічі більше, ніж задумували спочатку, адже щось може не виходити. Таким чином макіяж виглядає яскравіше і навіть агресивніше, візуально додаючи жінці віку", - пояснила Карен Беттс.

Підводка мала популярність ще в 50-х і 60-х, але через стільки років жінки забувають про те, що лінія повинна бути максимально природною.

Макіяж, фото saromacode
Макіяж, фото saromacode

Нагадаємо, подолати хронічну втому: кілька порад від фахівця

Раніше ми писали про те, які популярні продукти шкодять зубам