Іноді, як не намагаються городники виростити добрий урожай, буває, що красиві та доглянуті помідори тріскають.

Це має причини, а відповідно й способи уникнення тріскання врожаю.

Вирощування помідорів, скріншот: YouTube
Вирощування помідорів, скріншот: YouTube

Для того, щоб звести розтріскування томатів до мінімуму, не забувайте регулярно і рівномірно поливати рослини. У вашу відсутність ця рослина має бути максимально захищеною від сильної посухи.

Одним із найкращих профілактичних засобів буде мульчування грядок з помідорами. Крім нього, слід дотримуватися ще кількох простих порад.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 2-8 жовтня для всіх знаків Зодіаку: влада Риб, вибір Стрільців та перешкоди Дів Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам
Показати ще

Як пояснюють досвідчені городники, мульча захищає ґрунт від пересихання. Відповідно, ваші помідори не потріскаються навіть, якщо ви з яких-небудь причин пропустите полив.

Вирощування помідорів, фото: pixabay.com
Вирощування помідорів, фото: pixabay.com

Крім того, ще одним способом запобігання тріщинам і відмінним порятунком для помідорів у спеку є видалення нижнього листя. Таким чином, вашим томатам дістанеться більше води. Важливо також не забувати удобрити свої помідори відповідно до інструкцій на добрива для томатів.

Так що якщо ви суворо дотримуватиметеся цих простих правил, можете бути впевнені на 100%, що на вашій грядці скоро буде багато красивих стиглих помідорів без тріщини.

Вирощування помідорів, кадр з відео
Вирощування помідорів, кадр з відео

Нагадаємо, що сусіди кусатимуть лікті наступного року: як підготувати грядки до майбутнього врожаю.

Раніше ми повідомляли, що ваш сад перетвориться на ідеальне місце: три найкращі способи позбутися моху та лишайників.

Також стало відомо, що скоріше зробіть це, щоб не залишитися без урожаю цибулі: ознаки того, що її потрібно терміново збирати.