Сіль сміливо вважається головним продуктом у будь-якій страві, адже без неї все буде прісним та не смачним.

Але у солі є значно більші можливості і її можна використовувати трохи по-іншому, при цьому здобуваючи користь для себе. Її активно можна використовувати і за межами кухні, що і роблять багато господинь.

Дезінфекція

Сіль чудово очищає та дезінфікує поверхні. Вона має абразивну природу, що допомагає видаляти навіть найстійкіші плями без шкоди для навколишнього середовища.

Прибирання на кухні. Фото: скрін youtube
Прибирання на кухні. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Боротьба зі шкідниками

Бур’яни та шкідники рослин зникнуть на городині, якщо застосовувати сіль. Завдяки природним властивостям солі сад та город буде завжди квітучим та здоровим. Варто лише робити розчини з сіллю і небажані рослини зникнуть з ділянки.

Город восени, скріншот: YouTube
Город восени, скріншот: YouTube

Захист від негативу

Є у неї і властивості на "високих вібраціях". Вона захищає дім від негативної енергетики. У багатьох езотеричних практиках вона відіграє роль захисника від негативної енергетики. Вважається, що у солі магічні властивості, які допомагають захищати оселю від недоброзичливців та негативних сил.

Прибирання оселі. Фото: Pexels
Прибирання оселі. Фото: Pexels

Також вона може відлякувати небажаних зловмисників, які навіть думають погано про господарів дому та мають погані наміри. Це можна зробити, якщо розсипати смужку солі під порогом. Вважається, якщо людина наткнеться на такий "бар’єр", вона образно обпече ноги. Є вірогідність що більше поріг дому вона не переступить ніколи, адже буде боятися.

Боротьба з комахами

Окрім цього сіль є активним борцем з комахами. Щоб позбавитися від них у квартирі, варто лише розсипати сіль по кутках і будь-які комахи заховаються і до приміщення ніколи не завітають.

Комаха
Комаха

А не бажані гості завжди будуть триматися осторонь вашої оселі.

Тож дрібка солі може знайти дуже широке застосування у руках у вигадливої господині.

Нагадаємо, портал Знай інформував, навіщо ковбасу обливати окропом – цей лайфхак полегшить вас життя

Раніше на порталі Знай повідомлялося, цвіль та неприємний запах зникнуть назавжди: як правильно чистити пральну машинку

Також, наш портал інформував, чим можна ефективно очистити кухонну дошку: два способи з інгредієнтами, які знайдуться у кожного