Зазвичай ми не звертаємо уваги на стан труб у нашій квартирі, доки вони не починають забиватися.

Каналізаційні системи можуть засмічуватися жиром, залишками їжі, волоссям та іншими побутовими відходами. Коли вода перестає стікати і починає розповсюджувати неприємний запах, виникає питання, як вирішити цю проблему... бажано самостійно, в домашніх умовах.

Ремонт каналізації. Фоnо: Youtube
Ремонт каналізації. Фоnо: Youtube

Іноді засмічення каналізації відбувається раптово, і чекати на приїзд сантехніка немає часу. Є кілька ефективних методів, які допоможуть прочистити каналізацію від жиру.

Сода і оцет - це один із дійсно працюючих методів, які роками нікого не підводили. Він особливо ефективний, якщо вам потрібно прочистити каналізацію на кухні, а там, наскільки ви знаєте, часто зливається жир і залишки їжі. Вам потрібно всього лише насипати половину склянки харчової соди в стік, а потім додати таку ж кількість оцту. За годину злити кілька літрів гарячої води.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Якщо у вас система з металевими трубами, різниці немає, якщо пластикові труби, тоді температура не повинна перевищувати 80°C.

Каналізація у школі, Батьки SOS / Фейсбук
Каналізація у школі, Батьки SOS / Фейсбук

Або інший спосіб – за допомогою троса. Бо зазвичай каналізація в туалеті забивається твердими предметами, наприклад ганчірками, які можуть потрапити туди якимось способом.

Акуратно введіть трос у трубу і рухайте його углиб, застосовуючи невелике зусилля. Рухи, що обертаються, можуть допомогти розірвати засмічення. Якщо трос важко рухається або застряє, не потрібно чинити сильного тиску, щоб не пошкодити трубу. Поступово витягуйте трос, відчуваючи опір по дорозі. Він може збирати засмічення та очищати труби.

Нагадаємо, нові можна і не купувати: як повернути презентабельний вигляд старим кросівкам, прості способи

Як повідомляв "Знай.uа", павуків більше не побачите: рецепт суміші, яка відвадить непроханих гостей від житла

Знай.ua писав, два інгредієнти і ніяких клопотів: елементарний спосіб відмити каламутне скло на кришках каструль і сковорідок