У Києві, на Виноградарі, медики в захисних костюмах забрали продавця супермаркету мережі «АТБ». Про це нам повідомили очевидці, передають в телеграм-каналі «Київ Зараз».

На жаль, більш точної інформації поки немає. Не відомо, що стало причиною для виклику в магазин бригади швидкої допомоги, тим більше, в спеціальних захисних костюмах.

Додамо, що подібні костюми медикам роздають для захисту від смертельно небезпечного коронавіруса. У мережі магазинів «АТБ» поки ніяк не коментують подію, відображена очевидцями на відео.

Нагадаємо, в протягом більше 30 днів карантину в України близько 1-1,3 мільйони людей втратили постійне місце роботи. Загальна кількість безробітних досягла 2,5-2,8 мільйони чоловік.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, святкування Великодня вдома може зупинити поширення Covid-19 в Україні.

Також портал Знай.uа писав, що в Україні очікується обвал цін на медичні маски – склади ломилися від пошитого.

Крім того, головлікар Олександрівської лікарні в Києві розкрила загрозливу правду про пандемію, установа тріщить по швах - "Класти нікуди".