Дбайливий власник кішки завжди хоче організувати для свого вихованця найкраще харчування, яке має забезпечити нормальний розвиток тварини.

Проте є такі продукти, які в жодному разі не можна давати пухнастим, про них і поговоримо. У соціальній мережі TikTok є обліковий запис, який присвячений котам, і ось, один з останніх був саме про те, чим категорично заборонено годувати котів.

Котик. Фото Freepik
Котик. Фото Freepik

На 7 місці опинилися сирі яйця. Все тому, що в них можуть бути небезпечні бактерії.

На 6-му місці розташувався такий напій як молоко. Справа в тому, що коли коти стають дорослішими, то у них з'являється непереносимість лактози, а це викликає розлад травлення.

Популярні новини зараз
Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Резерв+ отримав важливе оновлення Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

Молоко, фото Асоціація виробників молока
Молоко, фото Асоціація виробників молока

На 5-му місці несподівано опинився авокадо. Все через одну речовину, яка в ній міститься, і є вкрай небезпечною для пухнастих.

4 місце у цибулі та часнику. Це також немає, тому що в них є речовини, які є токсичними для улюбленців.

Лук, скріншот: YouTube
Лук, скріншот: YouTube

У трійку увійшов ізюм та виноград. Він викликає інтоксикацію організму, тому в жодному разі не потрібно ризикувати.

2. Кофеїн – абсолютно протипоказаний для котів.

Найнебезпечнішим продуктом для котів виявився шоколад, та інші солодощі. Їх не можна їм вживати в жодному разі. Коти абсолютно не відчувають солодкого, а речовини можуть нашкодити їм.

@kotiynet

Что нельзя есть котикам 🚫😺 (это не весь список, но здесь самые нежелательные)

♬ оригинальный звук - kotiynet

Нагадаємо про тепловий удар, опіки і навіть зупинка серця: як допомогти тварині у спеку.

Раніше ми повідомляли, що зараз же подивіться, де спить ваш кіт: улюблене місце пухнастика допоможе розкрити небезпеки вашого будинку.