Вже кілька місяців ціна на яйця в Україні знаходиться на рівні трьох гривень за одну одиницю, тобто тепер цей продукт може дозволити собі практично кожен.

Хоча десь 9-10 місяців тому за "десяток" треба було віддати майже 100 гривень. І зараз люди не можуть уявити собі тиждень без яєчні, омлету. Однак варто пам'ятати, що це не завжди безпечно.

Ціни на яйця. Фото: скрін youtube
Ціни на яйця. Фото: скрін youtube

Багато років вчені досліджують яйця і один за одним заявляють, що вони можуть нашкодити здоров'ю. Хоча наука ще не визначила всі зв'язки, завдяки яким стане відомо, як надмірне вживання яєць робить нам "боляче".

Тим не менш, на даний момент вже є переконливі докази того, що цей продукт впливає на ризик смертності від раку та серцево-судинних захворювань – через холестерин (невелику кількість якого корисні) та насичені жири.

Популярні новини зараз
Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

За першим пунктом варто зазначити, що яйця можуть призвести до надлишку холестерину, а це впливає на збільшення ризику смерті (зокрема, від серцевих захворювань)... на цілих 14 відсотків.

Варені яйця, фото: Знай.ua
Варені яйця, фото: Знай.ua

Крім того, хтось міг цього не знати, але яйця можуть призвести до цукрового діабету. Якщо ви вживатимете від трьох і більше яєць на тиждень, ризик захворювання, згідно з одним з експериментів, зросте десь на 39%.

Або ж, у ході кількох досліджень, стало відомо, що якщо жінка вживатиме більше п'яти яєць на тиждень, то це може призвести до появи раку грудей.

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Як правильно зберігати редиску в холодильнику: 5 правил, з якими овоч пролежить не один тиждень

Як повідомляв "Знай.uа", чому не можна їсти банани, диню та ще 2 фрукти після 50 років: дієтологи попередили про фатальні наслідки

Знай.uа писав, як не "вбити" чай і заварити цей напій правильно - ви втрачаєте дуже багато, коли робите помилки