Про це він розповів у блозі Олеся Донія.

«Довга перспектива пов’язана із тим, що такої кількості людей не потрібно для функціонування більшості економічних процесів. Отже, людина вивільняється з необхідності виживати завдяки тому, що вона працює. Що робити тоді людині?», - розповідає Андрій Длігач.

Як він пояснює, економіка майбутнього – це економіка, у якій більша частина людей є споживачами готового контенту, готової їжі, вони живуть у комфортному світі, у якому їм не потрібно займатися виживанням. А продуцентами, продовжує експерт, будуть дві категорії суб’єктів: перша – це 15-20% людства, які займаються творенням, творять нові алгоритми, займаються наукою, пошуком, креативом, різними сферами, друга – роботи, штучний інтелект, алгоритми.

«За 20 років ми матимемо світ, у якому штучний інтелект, роботи, зможуть замінити людину у будь-якій сфері, окрім ключових для самої людини – це творення, пізнання, комунікації. Це залишиться людям», - констатує Андрій Длігач.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Подорожній заявив, що Каховська ГЕС – тільки підготовка, наступна ціль – підприємство «Титан» у Криму.

Також Знай.ua писав про те, що Загородній розповів, чим закінчиться історія з «РДК» і легіоном «Свобода Росії» на бєлгородщині.