Якщо ви звертали увагу, що на великій кількості фотографії Волт Дісней тримає дивно складені пальці, не дивуйтесь: це лише наслідок ретуші. Дісней був запеклим курцем, а тому коли публіка розпочала кампанію ненависті проти будь-якого зображення сигарет або людей, що курять, у засобах масової інформації, студія витерла усі сигарети з усіх фотографій засновника компанії-гіганта.

За свідченнями співробітників, Дійсне був настільки запеклим курцем, що викурював по три пачки цигарок удень. Така звичка, відповідно, мусила попасти на усі фотографії, будь-коли зроблені для Діснея з Діснеєм на них.

Ретуш на фото Волта Діснея, зображення Telegram
Ретуш на фото Волта Діснея, зображення Telegram

Щоб трохи оминиту дивність цієї манери постійно вказувати кудись двома пальцями або ж тримати два пальці відокремленими від усіх інших, робітникам компанії давали вказівки вказувати на предмети на роботі саме таким чином. Це “па” почало просуватись як частина персонального бренду.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Популярні новини зараз
Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Нагадаємо, Дональд Дак проти нацистів і красуня у шлюбі з кроликом: неоднозначна історія диснеївських персонажів.

Як повідомляв портал Знай.ua, Міккі Маус підкорив Меркурій раніше за людей: фото.

Також Знай.ua писав, що Мультфільми для дітей, які варто подивитися.