В єгипетській Західній пустелі є унікальний пам'ятник палеонтології Ваді аль-Хітан, який також називають "Долина китів".

Щорічно туристів приїжджають у Долину, щоб побачити викопні рештки прадавніх китів, які жили понад 40 мільйонів років тому.

Останки ссавців збереглися в доброму стані і у великій кількості. Вони показують таку частину еволюційного процесу, як походження китів від сухопутних тварин.

Популярні новини зараз
Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило "Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача
Показати ще

Також скам'янілості демонструють ту стадію їх розвитку, коли кити майже повністю втратили свої задні кінцівки, їх тіло набуло більш обтічної форму, як у сучасних видів, але зубна система і череп мали примітивну будову. Вони до того ж були м'ясоїдними.

Варто відзначити, що на місці безкраїх пісків Сахари, де колись було дрібне тепле море, також знайдено безліч скатів, крокодилів і акул періоду еоцену.

Нагадаємо, вчені розповіли про подальшу долю "Титаніка".

Як повідомляв портал Знай.uа, NASA знайшли воду на супутнику Юпітера.

Також портал Знай.uа писав, що деякі істоти, які населяють планету, здатні жити набагато довше, ніж люди.