У Великобританії, в графстві Кередигіон пройшов серйозний ураган. Після нього на поверхні, яка раніше була покрита водою, оголилися останки доісторичного лісу. Вони були приховані під піском і водою протягом 4,5 тисяч років, передає Politeka.

Море під натиском сильного вітру відступило, оголивши поклади торфу. Через деякий час стихія розвіяла і його. В результаті люди змогли побачити залишки стародавніх дерев, сучасників давньої цивілізації.

У 17 столітті був записаний міф про загиблу під водою цивілізацією, яку назвали "Затонулої сотнею". Вважається, що ця територія була колись землею з поселеннями, захищеними від повені дамбами і шлюзами.

Популярні новини зараз
ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

В легендах розповідається, що цю землю не раз затоплювали сильні шторми. У 6 столітті нашої ери в цьому районі було затоплено 16 сіл і багато людей загинуло.

Також відповідно до одного з міфів, ці землі були розташовані приблизно в 30 км на захід від нинішньої берегової лінії, в нинішній акваторії Кардиган.

Раніше повідомлялося, що астрофізики серйозно стурбовані потужністю вспышки, яку помітили ще в 2016 році на далекій зірці JW 566. Відомо, що ця зірка розташована в сузір'ї Оріона в 1500 світлових роках від Сонця.

Вчені змогли визначити потужність спалаху і прийшли в жах від отриманої цифри. Про це відкриття стало відомо завдяки повідомленням видання Naked Science.

Нагадаємо, стародавня усипальниця могутньої цивілізації відкрила дивовижне.

Як повідомляв Знай. ua, сонце не витримує, потужні викиди загрожують всьому живому.

Також Знай. ua писав, що вчені назвали тварин, які зникнуть назавжди.